PROVOZ MŠ OD 12.04. 2021

8. duben 2021

INFORMACE K PROVOZU MŠ OD 12.04. 2021 NAJDETE V DOKUMENTECH.

Kontaktní osoby

• Ředitelka: Zdeňka Krutišová
  • Zástupkyně ředitelky: Bc. Věra Esterková
  • Školník: Vítězslav Prkna

Kontakty na třídy

EU, MŠMT

Naše škola realizuje projekt MODERNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, reg.č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0013749 podpořený z výzvy MŠMT Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ II. Projekt je zaměřen na personální podporu – školní asistent MŠ, osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů MŠ – vzdělávání pedagogů, sdílení zkušeností pedagogů z různých škol/školských zařízení prostřednictvím vzájemných návštěv, rozvojové aktivity MŠ - projektový den ve škole.
Hlavním cílem projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ.
Tento projekt je spolufinancován EU.

Naše mateřská škola se zapojila do projektu:

Projekt Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi (registr. číslo: CZ.02.3.61/0.0/0.0/16_020/0004015) je spolufinancován EU. Prohloubením kompetencí pedagogů a řídících pracovníků škol cílí projekt na zvýšení dostupnosti kvalitního vzdělání pro žáky a studenty se speciálními vzdělávacími potřebami, a tím směřuje i k naplnění specifického cíle 3: Podpora společného vzdělávání Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV).

Více viz dokumenty ke stažení

NIDV
Mateřská škola Břeclav U Splavu